Novinky

MojeSíla - video trénink - Září 2018

Od září spouštíme 3 měsíční video trénink - můžete cvičit s námi a užívat si atmosféru MojíSíly ať už jste kdekoliv!

 • Potřebujete shodit pár kil?
 • Chcete mít ze sebe lepší pocit?
 • Chcete mít víc energie a lepší náladu?
 • Dokážete vydržet tři měsíce na sobě pracovat?
 • Chcete se něco naučit o tréninku a stravování?
 • Chcete se stát součástí party podobně zaměřených lidí?

Video trénink MojeSíla to vše nabízí:

 • Zaměříme se na formování postavy
 • Posilování, protahování, kondiční cvičení a relaxační techniky - vhodné pro začátečníky i pokročilé
 • Zařadíme prvky z tréninku thajského boxu. 
 • Naučíme vás jak a kolik potřebujete cvičit aby to na vás fungovalo
 • Budeme organizovat společné video chaty kde budete moci pokládat svoje otázky
 • Řekneme si jak upravit jídelníček 
 • 24 video tréninků - 2 tréninky týdně - kompletní průvodce, tipy a triky, nejčastější chyby - koncentrát 30 let zkušeností z tréninků sebe i stovek lidí!

Chcete vědět více? Napište na info@mojesila.cz a dostanete podrobné informace a první video trénink zdarma. Začínáme v září!!

A bude to jízda!


 

BLOG MojeSíla

Spustili jsme pro vás nový Blog.

 Chceme zde uveřejňovat naše zkušenosti s tématy MojíSíly - s tréninkem těla, myšlení a pocitů. Také zde chceme odpovídat na vaše dotazy.

Nejsou zde zaručené návody na všechno, ani absolutní pravdy. Pouze naše zkušenosti a názory. 

Sdílíme je zde s představou, že se vám můžou hodit jako vodítka, nebo podpora na vaší vlastní cestě sebepoznání a růstu. 

Za tým MojeSíla

Richard Gonzor


KRÉTA 2018 - pobytové soustředění MojeSíla 26.9. - 4.10.

Kreta 2018 3

Opět směřujeme do nekonečně modrého prostoru zalitého sluncem, pohodou a inspirací.

To vše v kombinaci s výborným jídlem, cvičením a partou spřízněných lidí. Tady se zázraky dějí.

Kreta kanvas1

2-3x denně vedený program - formování těla, kondiční trénink, thai box, protahování, vzdělávací část - koučovací techniky z oblasti bojových sportů pro denní praxi, jak zvládat emoční vlny, práce se strachem, techniky práce s životní energií, jak budovat fungující vztahy a mnoho dalšího :-)

Kreta kanvas2

Podrobnější informace u Richarda (tel: 603 203 154). 

Těšíme se Richard a Dan za tým MojeSíla


Soustředění MojeSíla 17.-20.5. Zbraslavice u Kutné Hory

soustredeni

Tradiční akce MojíSíly - soustředění v kempu u Starého rybníka ve Zbraslavicích - skvělé prostředí uprostřed lesů, asi 50 km od Prahy směr Brno.

Náplň: Po pobytu v Thajsku chceme zprostředkovat naše zkušenosti i na české půdě. Takže tréninky thajského boxu, běhání, posilování. To celé prošpikované dobrou náladou. Nebudou chybět povídací a sdílecí kruhy, techniky práce se strachem, slabostí a agresivitou - vše co človék potkává behem tréninku, sparingu i v životě. Rovněž si ukážeme a vyzkoušíme základy meditativní masáže.

Ubytování v bungalovech. Plná penze. Snídaňový bufet. 2x denně trénink. 2 trenéři (Richard a Dan)

Cena za ubytování a plnou penzi (začínáme včtvrtek večeří a končíme v neděli obědem) 1700 Kč.
Cena za kurz: 1890 Kč.
Celkem: 3 690 Kč.

Zájemci prosím hlašte se do 15.4. u Richarda na tel: 603 203 154

Zdravíme
MojeSílaDárkové poukázky na tréninky MojeSíla

Poukazka MS final TonyOriginální vánoční dárek, nebo záměr do nového roku 
Nabízíme možnost zakoupit poukázky na skupinové i soukromé tréninky MojeSíla v hodnotách od 300 Kč.
Zájemci volejte 603 203 154 Richard
Vhodné i pro úplné začátečníky
Zdravíme
Za tým MojeSíla
Richard

 

Thajsko březen 2018 / 6. - 17.3. 2018 

Thai 2018

10dnů intenzivního programu i volného času.
Již tradičně pořádáme, dnes již legendární, seminář cvičení, léčení a zážitků v Thajsku 

Žít, cítit, myslet, cvičit. To je asi esence našich programů. 

Nejlépe vystihuje naše programy následující popis ze srdce účastníka a kamaráda Davida:

"Thajsko….
Poprvé jsem navštívil Thajsko před dvěma lety. Tehdy jsem si hledal vhodný dárek k mým abrahámovinám..věděl jsem, že třeba zatřást korunami a vlítnout do životní sekce se zážitkovými dárky. Rychlá jízda ve Ferrari nebo v obrněném transportéru, tandemový seskok, flyboarding, bungee jumping, let v balóně, pivní lázně, večeře na zámku??? Nuda . To nejsou ty pravé dárky k 50 narozeninám..

Skočilo na mě Thajko s výcvikem boxu..ani nevím, co mě na tom zaujalo. Prostě jsem do toho šel. Jako zážitkový typ, mě to cele oslovilo svou zvláštností programu..
Dovolenou jsem to pojal jako pouť, co potřebuji na začátku druhé „padiny“ absolvovat. A že to byl fičáááák!!!!! Mix sportu v tělocvičně a na pláži, mix lidových jídelen a pouličních vývařoven, návštěv tržišť a výborných masáži, rán a východů slunce, západů slunce a klidné hladiny moře..
Potkal jsem zde výbornou partu kluků a holek, mix všech povah a názorů, lidí absolutně otevřených a vstřícných, bojovníků-boxerů, kteří umí pohladit duši slovem, ale i ranou pěsti vyrazit zuby, mužů, kteří jedinou větou popíší vesmír, žen které ti úsměvem a pohledem vyčistí duši i žaludek, zažil jsem katarzi až na samotnou dřeň své povahy, a že to byl hnus se tím brodit, po dlouhé době jsem brečel a řval jak malý kluk, ale také jsem zažil pocit absolutního štěstí a pokoje, zažil jsem klid mnichů v chrámech a jejich modlitby, pomoc obyčejných lidí na mých cestách na skútru, čerstvý kokos od zemědělce na poli, chuť pravého redbullu z Thajska, zde vlastně vznikl, a ne ty cukrové sračky, co pijeme v Evropě, neskutečný mix chutí jídel, pití, vůni vzduchu a moře, milióny hvězd v noci na obloze, a…a,…a,…..je to mnoho..
Také se stalo dost věcí, pro které platí – co se stalo v Thajsku, zůstane v Thajsku – ale to k životu patří. Horská dráha není po rovině a jednou budeme vzpomínat jen na jízdy na horské dráhy a ne na klid roviny..:-)
Rozhodně si další Thajsko ujít nenechám. Stojí to za to….
David"

Jak to probíhá:
Vedený program probíhá dvakrát denně. Každý blok trvá cca 1,5 - 2 hodiny.
Mimo tento "oficiální" program je spousty akcí kolem - cvičení na pláži, cvičení v místním gymu thajského boxu, ježdění na motorkách, společné večeře a párty na pláži, koupání v bazénu a moři, potápění...
Pokud nejste členové MojíSíly a neznáme se, tak je potřeba se společně potkat, popovídat si, abychom se vzájemně ujistily, že si "sedneme" a program vám bude vyhovovat.

Termín a cena

6. 3. - 17 3. 2018 (Tento termín se může posunout o pár dnů podle dostupnosti letenek)

Nabízíme dvě varianty ceny:

1. Na klíč - vše zařizujeme my - ubytování se snídaní, letenky, transfer, pronájem motorek, případné výlety.
Cena je 55 000Kč a zahrnuje dopravu, ubytování, transfery a program. Přihlášky a zálohy do 1.12. 2017.

2. Udělej si sám :-) - vše si zařizujete sami - dopravíte se na místo konání, zajistíte si ubytování a účastníte se programu. Pokud vás zajímá tato varianta, zavolejte a domluvíme podrobnosti. Přihlášky do 1.12. 2017.

Průvodci/lektoři:
RIchard Gonzor
Daniel Kripner


Kontakt pro detailní info a platbu zálohy:
Richard tel: 603 203 154
gonzor@mojesila.cz

Sawadee kap :-) Zdravím


 

Svědectví o úzkosti a jak s ní žít

Poslední dobou se setkávám s lidmi, kteří trpí úzkostmi. A zažívám je taky. Zdá se, že procházíme nějakým “úzkostným” obdobím. 

Jsou to stavy kdy “z ničeho nic” se objeví bušení srdce, svírání v hrudi, sucho v puse, nechutenství, pocit tíhy, různé brnění po těle a následně děsivé myšlenky co se to děje, které ještě zhoršují celý stav. Roztáčí se spirála strachu, která nás vede ještě do větší křeče a sevření. Může to být velice děsivé a přesvědčivé, že se určitě děje něco hrozného s námi, anebo našim okolím. Začínáme pochybovat o svém zdravém rozumu, což ještě zhoršuje celý stav. Celé se to opakuje ve vlnách a může to trvat s přestávkamí několik hodin. Chci se tady podělit o svojí zkušenost jak s tímto stavem pracuji.

 • pokud vím, že jsem fyzicky zdráv (vyšetření srdce, tlaku, krevní rozbor…) tak se s tím snažím neprat. Nepotlačovat, naopak uvolňovat se do těla, stát se co nejvíc prostupným. Dovolit si cítit cokoliv emočně prochází, nebo se snaží projít mým tělem. Úzkost a strach se zhoršují, pokud je potlačujeme. Učím se cítit, ale nekonat podle myšlenek a pocitů, které se v těchto chvílích objevují. Dýchat do sevřených míst s představou uvolnění a prostupnosti. Někdy se tělo chvěje nebo potí - je dobré s tím jít, nechat to být ať se to děje.
 • Mluvím se svým strachem. Ptám se ho, jakou zprávu pro mne má. Co v mém myšlení se má změnit, jaký názor na sebe, či své okolí mám poupravit. Témata, která se objevují se týkají nadměrné kontroly těla a emocí, kritického posuzování sebe a lidí, přílišné obavy z budoucnosti, kterou neumím ovlivnit, strach z kritiky a názoru jiných lidí.
 • Pokud to jde, zaměřuji svoji pozornost na lásku a harmonii. Nebo na představy a příběhy se kterými mám tyto hodnoty spojeny. Je důležité vybrat si lásku a ne strach. (Tato věta patří Jyoti - díky)
 • Dnes jsem už ve stavu, kdy se skoro “těším” kdy to zase přijde, protože se vždy něco dozvím a vypadá to, jako by se moje tělo čistilo od starých nánosů strachu a plnilo se novou energií a živostí. Jsem citlivější a více spojený s přítomností. Méně zbytečného myšlení.
 • Celý proces je jemnější, spíš jen vlnky než počáteční tsunami.

Držím palce všem nám, kteří tím procházíme, ať nás to vede k větší zralosti a radosti :-)


Nabídka víkendových kurzů pro manažery

Vikend thai mngm

Článek Richarda Gonzora v časopise Víkend

Clanek 1Clanek 2Clanek 3

Thajsko Březen 2017

Thai Marec 2017 1

Thai Marec 2017 2

Thai Marec 2017 3

Podzimní soustředění MojeSíla

Datum: 9.11. - 13.11. (začínáme ve středu ve 20. hodin - končíme v neděli po obědě, ve čtvrtek je volno)

- středa, pátek a neděle jeden trénink 
- sobota dva tréninky a večer posezenísoustredko

Místo: SKBU Hostivař Praha

Program:

- posilování, thai box, pytle, lapy, sparing, hry, mentální příprava, zážitková cvičení, relaxace, vizualizace, meditace, sdílení a sranda :-) 

Podrobný program:

- středa od 20. hodin - střed těla, dýchání, nácviky technik
- čtvrtek volno
- pátek 18. - 20. hodin sparing, relaxace
- sobota 10. - 12.30 první trénink, 16. - 18. druhý trénink, večer společná večeře a posezení
- neděle cca 10. - 12.30 závěrečný trénink

Cena: 2 222 Kč zahrnuje vstupy a trenérskou péči Ríši a Danečka :-)

 


Letní škola MojeSíla

Datum: 28.7. - 31.7. (začínáme ve čtvrtek večer - končíme v neděli po obědě)

- čtvrtek a pátek jeden trénink večer
- sobota dva tréninky a teoretická část - neděle jeden tréninik dopoledneIMG 3542

Místo: SKBU Hostivař Praha

Program: Jedná se o intenzivní čtyřdenní soustředění společných tréninků, zaměřených na posílení a formování postavy. Seznámíme vás s cviky, které cvičí zápasníci thajského boxu k dosažení síly, dynamiky a pevnosti těla.
Součástí je i společné povídání/přednáška o našich zkušenostech se zdravou výživou a o tom co jsme všechno v oblasti diet zažili a vyzkoušeli za více jak 30 let praxe, co nám zafungovalo a co ne...Dotkneme se i těmatu jak naše myšlení a vnímání sebe sama ovlivňuje naši výkonnost. Nejde jen o to trénovat, ale i chápat proč jednotlivé cviky děláme - a proto se tato akce jmenuje “Letní škola” kde budete nejen cvičit, ale se i vzdělávat :-)

Podrobný program:
Čtvrtek 18.30 - Trénink I. - Jak se správně rozcvičit a proč + technika zpevňovacího dýchání, cviky s vlastní vahou těla, relaxační techniky
Pátek 18.00 - Trénink II. - 10 cviků pro posílení a stabilizaci těla (cviky na Bosu, míči, TRX)

Sobota 10.00 - Trénink III. - kondiční trénink Thajského boxu - vyzkoušíte si zaboxovat na pytel a na lapy - předchozí zkušenost ani vybavení není nutné
Sobota 12.30 - společný oběd v prostorách klubu Sobota 15.30 - Trénink IV. - opakování 10ti cviků z Tréninku II. - cílem je lépe pochopit a zažít cviky Sobota 17.30 - Společné posezení a povídání/přednáška o našich zkušenostech z oblasti výživy a jak sami sebe posilujeme nebo oslabujeme tím, jak se vnímáme.
Neděle 10.00 Trénink V. - Závěrečná MegaMakačka :-)


Cílem celé akce je užít si každý kousek společného času a dobít baterky na max :-)


Cena: 2 222 Kč (prosíme zálohu 1 500 Kč do 20.7. v hotovosti anebo převodem na účet 578909843/0300. Doplatek potom na místě, v průběhu konání Letní školy. Díky.)

Těší se trenéři a šamani Ríša a Daneček ;-)))


Série seminářů - roční program Chci změnu - začínáme 15.5.

15.5. startujeme sérii seminářů, které budou probíhat v měsíčních intervalech po celý rok. Cíl je jasný - stanovit si oblast změny (tělo, kariéra, vztah, finance...) začít dělat věci nově, držet kurz a dojít do cíle - zažít změnu. Dojít do cíle jako jiný člověk - zkušenější, sebevědomější a spokojenější sám se sebou.chci zmenu ve svem pocitu ze zivota a zpusobu mysleni

Na seminářích se naučíte různé techniky práce se svojím myšlením a emocemi, aby se staly vašimi pomocníky a silnými nástroji tvorby. Věci se dějí snadno a rychle, pokud jsou naše mysl a emoce v souladu s našimi cíly - pokud sami sobě nebráníme, pokud jsme jednotni sami v sobě.

Plněním praktických úkolů, které si sami zvolíte, získáte potřebné dovednosti a nové návyky. 

Budeme vzájemně fungovat jako podpůrná skupina - ve více lidech se to lépe táhne :-)

Cena za jednodenní seminář je 850 Kč včetně společného oběda. Semináře probíhají v Praze - Hostivaři.

Podrobný popis programu naleznete zde.

Jakékoliv dotazy a přihlášky na tel. 603 203 154 nebo mailu gonzor@mojesila.cz

Zdravím Richard


 

Kreta 2016
Kreta 2016 2 web

Kreta 2016 3 web

 


Pravidelné tréninky MojeSíla středy od 20. hodin a soboty od 10. hodin. První trénink zdarma

Pravidelně trénujeme a pracujeme na sobě 2x týdně. Trénink je vhodný i pro úplné začátečníky. Každý maká jak může - ne víc a ne míň :-) Zakládáme si na pohodové a uvolněné atmosféře našich tréinků.

Program:

1. Hravá rozcvička - vybíjená s velkým míčem a protaženíMS trenink 2

2. Zpevňovací cviky, posilování
3. Technika a nácviky ve dvojicích
4. Sparing dle svých možností
5. Sdílení, relax, meditace
6. Pohoda a radost :-)

Co s sebou:
- tričko a kraťasy na cvičení
- šlapky na přechod ze šatny do tělocvičny
- cvičí se na boso na měkkém povrchu
- mikinu na převlečení pro závěrečnou relaxaci - kvůli teplu ať nejste ve zpoceném
- ručník, pití
- pro začátečníky zapůjčíme boxerské rukavice
Cena a doba trvání:
1,5 - 2 hod.
300 Kč včetně vstupu do tělocvičny

Těší se Daneček a Ríša.


Středa 6.3. - spouštíme středeční tréninky!!

Přátelé Novinka ! - k sobotním treninkům jsme přidali středy, kdo nemůže v sobotu, přijde ve středu na trénink MojeSíla.cz

Program:

1. Rozcvička a protaženíMS trenink2. Zpevňovací cviky
3. Technika a rychlost pro boj
4. Sparing dle svých možností
5. Relax a meditace

Co s sebou:
- tričko a kraťasy na cvičení
- šlapky na přechod ze šatny do tělocvičny
- cvičí se na boso na měkkém povrchu
- mikinu na převlečení pro závěrečnou relaxaci - kvůli teplu ať nejste ve zpoceném
- ručník, pití
- pro začátečníky zapůjčíme boxerské rukavice
Cena a doba trvání:
20:00 - 21:45 hod.
300 Kč včetně vstupu do tělocvičny

Těší se Daneček a Ríša.


Sobotní trénink MojeSíla.cz 2.4.

1. Rozcvička a protaženísobota 2 4
2. Zpevňovací cviky
3. Technika a rychlosti pro boj
4. Sparing dle svých možností
5. Relax a meditace
6. Jídlo a sdílení tréninku – kdo bude chtít.
 
Co s sebou:
- tričko a kraťasy na cvičení
- šlapky na přechod ze šatny do tělocvičny
- cvičí se na boso na měkkém povrchu
- mikinu na převlečení pro závěrečnou relaxaci - kvůli teplu ať nejste ve zpoceném
- ručník, pití
- pro začátečníky zapůjčíme boxerské rukavice
Cena a doba trvání:
10.00 - 12.30 hod.
300 Kč včetně vstupu do tělocvičny
 
Těší se Daneček a Richard

Sobotní trénink MojeSíla.cz 19.3. 

1. Rozcvička a protaženíSobota 19 3 trenink
2. Zpevňovací cviky
3. Technika a rychlosti pro boj
4. Sparing dle svých možností
5. Relax a meditace
6. Jídlo a sdílení tréninku – kdo bude chtít.
 
Co s sebou:
- tričko a kraťasy na cvičení
- šlapky na přechod ze šatny do tělocvičny
- cvičí se na boso na měkkém povrchu
- mikinu na převlečení pro závěrečnou relaxaci - kvůli teplu ať nejste ve zpoceném
- ručník, pití
- pro začátečníky zapůjčíme boxerské rukavice
Cena a doba trvání:
10.00 - 12.30 hod.
300 Kč včetně vstupu do tělocvičny
 
Těší se Daneček.

Vyhalšujeme akci MojeSíla.cz, kde si můžete vyzkoušet držení půstu s Danečkem

Každý z vás, si může zvolit délku trvání hladovky podle sebe (1, 3, 5, 7, 10, 14, 21, 30 dnů) a následně na našich FB stránkách zveřejnit své rozhodnutí. Začínáme 21.3.2016!!
Daneček na našich FB stránkách bude během své 30 denní hladovky zveřejňovat své pocity a zkušenosti a současně bude odpovídat na vaše dotazy. pust obrazek

Cílem je vytvořit komunitu lidí, kteří se budou společně podporovat na své cestě za zdravím, Silou, sebepoznáním a omládnutí, které zaručuji :-)
Pokud máte již nyní jakékoliv dotazy ohleně přípravy na hladovku, pište zde do chatu události na FB, kde vám budeme postupně odpovídat.
Základní zásady:
1. Týden před zahájením hladovky jíst lehká jídla (ovoce, vařená zelenina)
2. Od začátku hladovky pít hodně vody (cca 1 litr za 3 hodiny a více - tělo si řekne)
3. Optimální délka hladovky je 3-7 dní (záleží na vašich předchozích zkušenostech a typu osobnosti a metabolizmu)
4. Připravte se na silnou krizi 3-4 den
5. Poslouchejte svoje tělo - každý z vás vstupuje do této hladovky dobrovolně, po zvážení svého zdravotního stavu a pokud se objeví neúnosné pocity a stavy, tak hladovku včas ukončete

6. Dodržujte pomalý návrat k běžnému jídelníčku po ukončení hladovky - čím delší hladovka tím pomalejší návrat.

Těšíme se na společné zážitky a růst v Síle!


 

Sobotní trénink MojeSíla.cz 27.2.

 

1. Rozcvička a protaženíIMG 3666
2. Zpevňovací cviky
3. Technika a rychlosti pro boj
4. Sparing dle svých možností
5. Relax a meditace
6. Jídlo a sdílení tréninku – kdo bude chtít.
Co s sebou:
- tričko a kraťasy na cvičení
- šlapky na přechod ze šatny do tělocvičny
- cvičí se na boso na měkkém povrchu
- mikinu na převlečení pro závěrečnou relaxaci - kvůli teplu ať nejste ve zpoceném
- ručník, pití
- pro začátečníky zapůjčíme boxerské rukavice
Cena a doba trvání:
10.00 - 12.30 hod.
300 Kč včetně vstupu do tělocvičny
Těší se Daneček.

Sobotní trénink MojeSíla 20.2. 2016

1. Rozcvička a protažení
2. Zpevňovací cviky
3. Technika a rychlosti pro boj
4. Sparing dle svých možností
5. Relax a meditace
6. Jídlo a sdílení tréninku – kdo bude chtít.IMG 4341

Co s sebou:
- tričko a kraťasy na cvičení
- šlapky na přechod ze šatny do tělocvičny
- cvičí se na boso na měkkém povrchu
- mikinu na převlečení pro závěrečnou relaxaci - kvůli teplu ať nejste ve zpoceném
- ručník, pití
- pro začátečníky zapůjčíme boxerské rukavice
Cena a doba trvání:
10.00 - 12.30 hod.
300 Kč včetně vstupu do tělocvičny

Těší se Ríša a Daneček.


 

Kreta 2016

Kreta 2016 2

Kreta 2016 3


Celodenní seminář MojeSíla 6.2. 2016

celodenní seminář MojeSíla je supr věc :-) Dopoledne od 10. hodin si zacvičíme, zarelaxujeme a zameditujeme.
Následuje společný oběd.IMG 3228
Potom od 14-16 hodin je společné povídání a prožívání, kde bude více prostoru na poznávání SílyMyšlení. Budeme se dívat a poznávat jak funguje naše myšlení, kde nás posiluje a kde nás spíše brzdí a co se s tím dá dělat. Budeme se učit potkávat se sami se sebou s cílem lépe si rozumět, lépe se znát a tím pádem lépe žít.
Cena celodenního semináře je 500 Kč (včetně vstupu do tělocvičny, nezahrnuje oběd - ten je možno si objednat a nechat dovézt).
Je možno se účastnit pouze dopolední nebo pouze odpolední části - v tomto případě je cena 300 Kč.
Prosím přihlašujte se telefonicky na 603 203 154 nebo na mail gonzor@mojesila.cz případně na FB zde.
Informací bylo dost, teď je čas na akci :-)
Těšíme se na setkání
Zdravíme

Richard a Daneček


Sobotní trénink MojeSíla 30.1. 2016

 Pro některé z vás již tradiční sobotní událost budování Síly a sebepoznání, pro některé novinka, tak přidávám program a popis akce:

- cílem je objevovat sebe, svojí Sílu a to jak SíluTěla, tak i SíluMysli a SíluEmocí
- začínáme protažením, hravou rozcvičkou, následuje posilování a trénink thajského boxu - vždy přizpůsobeno individuální úrovni výkonnosti - nejde ani tak o výkon a o úplné sebe vyčerpání. Jde o to, naučit se trénovat tak akorát - ani se neflákat, ani se úplně nezničit - rovnováha je opravdové umění... IMG 2860
- v předchozí části tréninku jsme se učili tělo zpevňovat, zatínat - v následující části tréninku se učíme naopak uvolňovat, relaxovat - pomocí dechu, hudby, zaměření uvolněné pozornosti na tělo - učíme se rovnováze mezi pozorností a uvolněností - cestujeme v různých patrech našeho vědomí - mezi spánkem a bdělým denním vědomím objevujeme spousty nových světů, nových vrstev sama sebe...stáváme se cestovateli po vnitřním světě naší Duše
- následuje dobrovolné společné sdílení zážitků z cest :-) 

Co s sebou?
- tričko a kraťasy na cvičení
- šlapky na přechod ze šatny do tělocvičny
- cvičí se na boso na měkkém povrchu
- mikinu na převlečení pro závěrečnou relaxaci - kvůli teplu ať nejste ve zpoceném
- ručník, pití
- pro začátečníky zapůjčíme boxerské rukavice

Cena a doba trvání:
10.00 - 12.30 hod.
300 Kč včetně vstupu do tělocvičny

Ahoj v sobotu :-)
Zdravíme
Richard a Daneček


 Sobotní trénink MojeSíla 16.1. 2016

Pravidelnost a vytrvalost je jeden ze základů pro budování čehokoliv. Takže i my pravidelně pěstujeme naší Sílu - SíluTělaIMG 9403
formou tréninku a SíluMysli formou relaxací a meditačních ponoření do hlubších vrstev nás samých, kde se nachází mnoho odpovědí, inspirace i poznání...

Začátky vždy v 10. hodin v SKBU (www.skbu.cz).

Cena 300 Kč.

Uvidíme se :-)

Zdravíme

Richard a Daneček


 

Sobotní tréninky MojeSíla leden 2016

Stejně jako má jedna mince dvě strany, tak i naše Síla má dvě tváře - poznanou a nepoznanou, tvořivou a ničivou, léčivou a zraňující, dovolenou a zakázanou...Darth Wader
Poznání a vlastní zkušenost je možnost jak se stát Mistrem své Síly a na tuto Cestu vás zveme - již tradičně v sobotu od 10-ti hodin v SKBU Hostivař.
Cvičení, relaxace, meditace, sdílení...začínáme 9.1. 2016

Cena za 2 hodinový trénink je 300 Kč, včetně vstupu.

Krásný konec roku a vše dobré do roku nového přejeme :-)
Richard a Daneček


Sobotní tréninky MojeSíla listopad - prosinec 2015

Každou sobotu se scházíme v 10. hodin v SKBU Hostivař (www.skbu.cz). Jsou zážitky, které se těžko popisují slovy - aneboIMG 9019 to neumím :-) A naše sobotní tréninky do této kategorie patří...Pojďte si v sobotu zase zamakat a zaplout...nechat se překvapit svojí Silou...
Daneček a Richard

 


 

Březen 2016

Zveme vás do pole Hojnosti Života po všech stránkách. Již po několikáté se vracíme do Thajska. Do země tepla, intenzity, moře, vůní, báječných chutí, teplých večerů, svobodné jízdy na motorkách, Thajského boxu, masáží...A k tomu všemu bezpečný kruh přátel a program sdílení a milého sebepoznání stránek našich duší, o kterých jsme možná ještě něvěděli...

(Tento program je již plně obsazen. Případné zájemce můžu odkázat na naší květnovou akci na Krétě - podrobné informace naleznete na této stránce.)

Thajsko 2016 web

Thajsko 2016 web 2


Říjen 2015 - Sobotní tréninky MojeSíla

Začínáme nový cyklus tréninků, ve kterých máte možnost se naučit mnohé o sobě a svojí Síle. Někdy stačí jen začít a pak už nás Cesta vede...často mnohem dál, než jsme si uměli představit...Poznej svoji silu

Zveme vás na tréninky MojeSíla každou říjnovou sobotu od 10-12 hodin v SKBU Hostivař (www.skbu.cz). Budeme pracovat na těle pomocí technik thajského boxu a posilování. Budeme pracovat na duši pomocí relaxačních a koncentračích technik. Tyto tréninky jsou vhodné i pro začátečníky.
Říjnová cena 200 Kč za trénink.
Zájemce prosím předem o registraci v chatu události na FB, anebo přes kontaktní formulář na www.mojesíla.cz anebo telefonicky na 603 203 154 - důvodem je kapacita tělocvičny - max. 20 osob pro kvalitní trénink. 
Pokud máte dotazy - volejte pište :-)
Zdravíme a těšíme se na společnou práci na sobě
Richard a Daneček


Září 2015

Kréta - týden spojení - týden intenzivní práce a silných zářitků - více na www.relaxkréta.czKreta spirala 2015

Sešlo se nás 13 duší, které na sobě chtěli zamakat. Byl box, běh, vítání slunce, plavba na jachtě, silný déšť i zářivé slunce, koupání ve vodopádech, skákání z útesu, výborné jídlo, dlouhé večery, stavění spirály, malování na kameny a hlavně opravdové a upřimné sdílení témat a pocitů, někdy veselé, někdy se slzami, ale vždy v bezpečném prostředí kruhu přátel. Díky vám všem...

 

 


Září 2015

 

Vyhalšujeme akci MojeSíla, kde si můžete vyzkoušet držení hladovky s lektorem MojeSíla Danečkem.

Každý z vás, si může zvolit délku trvání hladovky podle sebe (1, 3, 5, 7, 10, 14, 21 dnů) a následně zde zveřejnit své rozhodnutí. Začínáme 7.9.!!

Já na našich FB stránkách (zde) budu během své 21 denní hladovky zveřejňovat své pocity a zkušenosti a současně budu odpovídat na vaše dotazy.novinky ktere s moznosti zmenit vas zivot pozitivnim zpusobem
Cílem je vytvořit komunitu lidí, kteří se budou společně podporovat na své cestě za zdravím, Silou, sebepoznáním a omládnutí, které zaručuji :-)

Pokud máte již nyní jakékoliv dotazy ohleně přípravy na hladovku, pište zde do chatu události na FB, kde vám budu postupně odpovídat.

Základní zásady:

1. Týden před zahájením hladovky jíst lehká jídla (ovoce, zelenina)

2. Od začátku hladovky pít hodně vody (cca 1 litr za 3 hodiny a více - tělo si řekne)

3. Optimální délka hladovky je 7 dní

4. Připravte se na silnou krizi 3-4 den

5. Poslouchejte svoje tělo - každý z vás vstupuje do této hladovky dobrovolně, po zvážení svého zdravotního stavu a pokud se objeví neúnosné pocity a stavy, tak hladovku včas ukončete

Těšíme se na společné zážitky a růst v Síle!