Jaký program si vybrat?

Programy které nabízíme jsou různé nástroje k dosažení téhož - rozvoje Síly.  

Průběžný program je vhodný pro počáteční ochutnávku a postupný rozvoj Síly. V tomto programu se věnujeme jak tréninku těla, tak tréninku mysli. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé - tréninky jsou vedeny tak, aby si každý přišel na své. Na tréninku jsou většinou přítomni dva trenéři pro zajištění individuálního přístupu. Cena za jeden trénink je 300 Kč. Tréninky probíhají v Praze Hostivaři.

Roční programy jsou určeny pro zájemce, kteří se chtějí věnovat rozvoji Síly systematicky a v krátkém čase dosáhnout výrazného posunu.

  • Program Za rok do ringu je zaměřen hlavně na trénik těla. Probíhá buď formou dvoudenních soustředění, anebo formou pravidelných tréninků v Praze Hostivaři. Cena za dvoudenní semiář je 1200 Kč a cena za měsíční kurz - 16 tréninků je 1 800 Kč. Podrobné informace k programu zde.
  • Program Chci změnu je zaměřen na mentální a emonční trénink. Probíhá formou jednodenních seminářů. Na základě poznání své Síly budete schopni být zdrojem změny ve svém životě. Cena za jednodenní seminář včetně oběda je 850 Kč. Podrobné informace k programu zde.

Pobytové programy nabízejí intetnzivní "dávku" Síly - takový skok a nahlédnutí do úrovní, kam můžeme směřovat. Ideální jako dovolenkový program, ze kterého se vrátíte nejen opálení ale i vnitřně zářící.

V těchto programech se zaměřujeme na mentální i tělesný trénink formou přednášek, společných tréninků, prožitkových cvičení, řízených diskuzí a sdílení.

Individuální programy - celostní rozvoj a poznávání všech složek Síly - těla, mysli, emocí. . Výhodou je časová flexibilita - je možno individuálně dohodnout termíny tréninků. Rovněž je prostor na individuální přizpůsobení tempa a intenzity tréninku vaším možnostem a potřebám. Cena je 1000 Kč za 60 minut.