Jaký program si vybrat?

Programy které nabízíme jsou různé nástroje k dosažení téhož - rozvoje Síly.  

Průběžný program je vhodný pro počáteční ochutnávku a postupný rozvoj Síly. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé - tréninky jsou vedeny tak, aby si každý přišel na své. Na tréninku jsou většinou přítomni dva trenéři pro zajištění individuálního přístupu. Cena za jeden trénink je 300 Kč. 

Roční programy jsou určeny pro zájemce, kteří se chtějí věnovat rozvoji Síly systematicky a v krátkém čase dosáhnout výrazného posunu.

  • Program MojeSilnéTělo vás učí techniky a návyky rozvoje SilnéhoTěla. Základem je pravidelnost, poctivý přístup a získávání nových zkušeností, pod našim odborným vedením. Naučíte se boxovat, posilovat, protahovat, zvládnete svojí lenost a získáte nový pocit ze sebe - odmakáte si to.
  • Program MojeSilnáMysl je zaměřen na mentální a emonční trénink. Je to rozšíření programu MojeSilnéTělo o techniky a praxi sebepoznání, relaxace, meditace, vizualizace, práci s osobní a životní vizí. A mnoho dalšího...

Pobytové programy nabízejí intetnzivní "dávku" Síly - takový skok a nahlédnutí do úrovní, kam můžeme směřovat. Ideální jako dovolenkový program, ze kterého se vrátíte nejen opálení ale i vnitřně zářící.

V těchto programech se zaměřujeme na mentální i tělesný trénink formou přednášek, společných tréninků, prožitkových cvičení, řízených diskuzí a sdílení.

Individuální programy - na míru sestavené programy. Jasně definovaný cíl a postup. Cena individuální podle četnosti tréninků. Základní cena 800 Kč za hodinu.