MojeSilnéTělo

sila tela a sila strachu sila mysleni intetnzivní koučovací program rozvoje síly prostřednictvím tréninku thai boxu, posilování a protahování. Cílem je dostat svoje tělo na novou úroveň Síly - pro někoho to znamená zhubnout, pro jiného přibrat svaly, pro někoho nestydět se v létě svlíknout tričko, pro někoho nebát se, když na vás někdo houkne. Součástí programu je stanovení individuálního cíle a kroků potřebných k jeho dosažení.

Trénujeme 2x týdně - ve středu od 20 hodin, a v sobotu od 10.00  hodin. 

Cena je 300 Kč za trénink.

 

Co se naučíte/co získáte:

    • Tělo: naučíte se techniku thai boxu (techniky rukou, nohou včetně úderů lokty a koleny, klinčování) boxovat na lapách, na boxovacím pytli, sparovat, posilovat s vlastní vahou těla, posilovat s činkami, techniky protahování,. Cílem je zvýšení dynamiky pohybu, změna skladby těla, posílení svalů, zvýšení obratnosti a koordinace pohybu, zlepšení pocitu sám ze sebe
    • Mysl a Emoce: během samotného tréninku a zejména během sparování dochází k prožitkům strachu, bolesti, agresivity, zážitkům radosti, odpoutání se, k zážitkům změněného stavu vědomí - a právě toto opakované setkávání se se všemi těmito stavy a jejich postupné poznávání a "zvykání" si na ně, pochopení jejich funkce a jejich přijetí a následná schopnost zachovat si i v těchto stavech nadhled, klid a schopnost efektivního rozhodování je podstatou tréninku Mysli. 
    • Trénink thai boxu klade velké nároky na vaši schopnost učit se, zapamatovat si nové pohyby, kombinace, sparingové situace, rozvíjí se schopnost koordinace těla. Jste nuceni reagovat v krátkém čase na měnící se situace - to jsou všechno nástroje, které dostávají váš mozek do top kondice, bez ohledu na váš věk.
    • Vztahy: naučíte se říct jasně a pevně co chcete a co ne, osvojíte si jazyk boxerů - nemusíte ho používat v kanceláří, ale je dobré mít něco v záloze...Také dochází k posunu v rámci společenského "potravinového řetězce" na vyšší příčky - přestanete se hrbit :-)