Za rok do ringu

sila tela a sila strachu sila mysleni intetnzivní koučovací program rozvoje síly těla i mysli prostřednictvím tréninku thai boxu s cílem být připraven odboxovat za rok zápas proti protivníkovi podobné výkonnostní úrovně. Nelekejte se, pokud jste nikdy moc nesportovali a máte chuť a zdraví, tak je to právě pro vás.

Tento program se dá absolvovat ve dvou variantách a to buď distančně (jednou měsíčně) anebo v rámci pravidelných tréninků v Praze - Hostivaři.

 

Distanční varianta:

Podstatou této varianty je, že se jednou měsíčně potkáme na dvoudenní intenzivní seminář, kde získáte teoretické i praktické dovednosti, které potom trénujete sami doma. Pro podporu růstu výkonnosti budete mít k dispozici videa, individuální tréninkový plán a možnost konzultací mezi semináři. 

Tato varianta je určena buď pro mimo pražské zájemce, anebo pro lidi, kteří nemohou chodit pravidelně během týdne.

Nepovinnou součástí programu je týdenní soustředění (klasicky jezdíme do Řecka, Thajska nebo Čech), kterého máte možnost se účastnit. (Cena tohoto soustředění není zahrnuta v ceně programu.)

 

Shrnutí - obsah programu “Za rok do ringu” pro distanční variantu:

  • 10 dvoudenních seminářů (po dohodě je možná i jednodenní varianta) v Praze-Hostivaři (teorie, praxe, rozbory) + individuální tréninkový plán + konzultace/koučování mezi semináři + týdenní soustředění (není v níže uvedené ceně - klasicky jezdíme do Thajska, Řecka, Čech)

Cena  za dvoudenní seminář (4 tréninky + teorie) 1 200 Kč včetně vstupů do tělocvičny

Pro zjištění aktuálních termínů, mne prosím kontaktujte na 603 203 154 anebo e-mail: gonzor@mojesila.cz

 

Co se naučíte/co získáte:

 • Tělo: naučíte se techniku thai boxu (techniky rukou, nohou včetně úderů lokty a koleny, klinčování) boxovat na lapách, na boxovacím pytli, sparovat, posilovat s vlastní vahou těla, posilovat s činkami, techniky protahování,. Cílem je zvýšení dynamiky pohybu, změna skladby těla, posílení svalů, zvýšení obratnosti a koordinace pohybu, zlepšení pocitu sám ze sebe
 • Mysl a Emoce: během samotného tréninku a zejména během sparování dochází k prožitkům strachu, bolesti, agresivity, zážitkům radosti, odpoutání se, k zážitkům změněného stavu vědomí - a právě toto opakované setkávání se se všemi těmito stavy a jejich postupné poznávání a "zvykání" si na ně, pochopení jejich funkce a jejich přijetí a následná schopnost zachovat si i v těchto stavech nadhled, klid a schopnost efektivního rozhodování je podstatou tréninku Mysli a Srdce. Celý tetno trénink se opakovaně osvědčuje jako podpora při řešení různých životních krizí, úzkostí a lehčích depresí.
 • Trénink thai boxu klade velké nároky na vaši schopnost učit se, zapamatovat si nové pohyby, kombinace, sparingové situace, rozvíjí se schopnost koordinace těla. Jste nuceni reagovat v krátkém čase na měnící se situace - to jsou všechno nástroje, které dostávají váš mozek do top kondice, bez ohledu na váš věk.
 • Vztahy: naučíte se říct jasně a pevně co chcete a co ne, osvojíte si jazyk boxerů - nemusíte ho používat v kanceláří, ale je dobré mít něco v záloze...Také dochází k posunu v rámci společenského "potravinového řetězce" na vyšší příčky - přestanete se hrbit

Varianta pravidelných tréninků:

Trénujeme 4X týdně - v úterý od 11.30, ve středu od 20 hodin, v pátek od 12.30 a v sobotu od 10.00 v Praze-Hostivaři.  

Cena za měsíční program (16 tréninků) je 1 800 Kč včetně vstupů do tělocvičny. 

 

Co se naučíte/co získáte:

  • Tělo: naučíte se techniku thai boxu (techniky rukou, nohou včetně úderů lokty a koleny, klinčování) boxovat na lapách, na boxovacím pytli, sparovat, posilovat s vlastní vahou těla, posilovat s činkami, techniky protahování,. Cílem je zvýšení dynamiky pohybu, změna skladby těla, posílení svalů, zvýšení obratnosti a koordinace pohybu, zlepšení pocitu sám ze sebe
  • Mysl a Emoce: během samotného tréninku a zejména během sparování dochází k prožitkům strachu, bolesti, agresivity, zážitkům radosti, odpoutání se, k zážitkům změněného stavu vědomí - a právě toto opakované setkávání se se všemi těmito stavy a jejich postupné poznávání a "zvykání" si na ně, pochopení jejich funkce a jejich přijetí a následná schopnost zachovat si i v těchto stavech nadhled, klid a schopnost efektivního rozhodování je podstatou tréninku Mysli a Srdce. Celý tetno trénink se opakovaně osvědčuje jako podpora při řešení různých životních krizí, úzkostí a lehčích depresí.
  • Trénink thai boxu klade velké nároky na vaši schopnost učit se, zapamatovat si nové pohyby, kombinace, sparingové situace, rozvíjí se schopnost koordinace těla. Jste nuceni reagovat v krátkém čase na měnící se situace - to jsou všechno nástroje, které dostávají váš mozek do top kondice, bez ohledu na váš věk.
  • Vztahy: naučíte se říct jasně a pevně co chcete a co ne, osvojíte si jazyk boxerů - nemusíte ho používat v kanceláří, ale je dobré mít něco v záloze...Také dochází k posunu v rámci společenského "potravinového řetězce" na vyšší příčky - přestanete se hrbit :-)